Google też usuwa niepotrzebne rzeczy!

Projektowanie biznesów, które trwają latami w czołówce firm swojej branży, to wyzwanie, które wymaga wielu wyrzeczeń. Robią to nawet tak ogromne firmy jak Google i nie wstydzą się o tym mówić. Usuwanie niepotrzebnych rzeczy pomoże ci rozwinąć firmę na nowości. Szczególnie technologie są mile widziane przez klientów. Mają oni wtedy poczucie bezpieczeństwa, że nie giną w nowościach, że nowości przychodzą do nich.

Parler – nic Ci to nie mówi? Nie szkodzi – google usunęła aplikację społecznościową ze Sklepu Google Play. Zwolennicy Donalda Trumpa, który także miał tą aplikację na swoim telefonie czują się oszukani. Całość ma służyć mniejszej ilości głosu nienawiści w internecie.

Czy znasz ten zaskakująco skuteczny sposób na zdobywanie klientów chcących czuć się bezpiecznie w świecie technologii? Wiemy, że nie jest łatwo na rynku przepełnionym firmami i Ty też chcesz mieć swój udział w budowaniu biznesu. Dlatego ważny jest ciągły rozwój firmy w kierunku informatycznym.

Parler to aplikacja na androida, która po pobraniu miała zastępować popularnego Twittera. Była to dobra alternatywa dla osób, które zyskały złą sławę na mediach społecznościowych jak np. sprzeciwiających się polityce i moderacji tych serwisów internetowych.

Oświadczenie firmy Google postuluje o wymóg informowania przez aplikacje społecznościowe, o zasadach moderowania treści, szczególnie tych nawołujących do przemocy. Uznała, że Parler jako aplikacja nie ma wbudowanej opcji zapobiegającej podżeganiu do nienawiści, co jeszcze szczególnie niebezpieczne po zamieszkach w USA.

W Białym Domu miała nastąpić zamiana prezydentury z Donalda Trumpa na Joe Bidena, który uzyskał większe poparcie. Usunięcie aplikacji wiązało się z przemocą zwolenników Trumpa, którzy sprzeciwiali się większości głosujących, proponowali przynieść broń na kongres Białego Domu. Podżeganie do przemocy spowodowało śmierć pięciu osób.

Od teraz media społecznościowe i firmy technologiczne muszą moderować udostępniane komentarze pod kątem podżegania do przemocy. Już teraz zdecyduj się na przyszłość. Firma, która wie co usuwać, tak aby lepiej działać, długo będzie utrzymywała się na rynku w swojej branży. Finanse wzrosną nie tylko ze względu na oszczędność ale też wprowadzenie w miejsce starego, nowych rozwiązań.

One thought on “Google też usuwa niepotrzebne rzeczy!

Dodaj komentarz