Jakimi samochodami jeździ Novak Djokovic?

Skup się na tym co dla ciebie jest ważne. Lubimy słuchać o naszym hobby. Nie ma w tym nic dziwnego. Marzenia powracają do nas i lubimy je przeglądać. Opowiedz o modelu, który lubiłeś w dzieciństwie. A przy okazji zobacz jakie samochody zgromadził Novak Djokovic.

Tenis ziemny to jedna z najpiękniejszych rywalizacji sportowych świata. Novak Djokovic to wybitny sportowiec, który uzyskał miano najlepszego tenisisty świata. Chociaż obecny rok nie jest jego wymarzonym, to warto przyjrzeć się jego samochodom. Tak, nasz mistrzowski tenisista też uwielbia auta. Na tenisowych turniejach łącznie z reklamami i innymi umowami finansowymi zarobił blisko 220 milionów dolarów. Jednymi z takich inwestorów były też marki samochodów. Efektowne auta są tym, co lubią rozsądni i bogaci mężczyźni. Australian Open to dla Djokovicia wspomnienie dziewięciu mistrzostw, które osiągnął. Być może po takim turnieju wyjeżdżał na przejażdżki swoim Bentleyem Continental GT Cabrio albo Audi R8 czy Peugeot RCZ. Niektóre swoje samochody przecież wygrał walcząc w turniejach.

Jeśli niedawno zdarzyło się, że oglądałeś turniej tenisa ziemnego, to pewnie zdziwiło cię, że nie było tam Novaka Djokovica. Tymczasem mogłeś zapoznać się z jego samochodami, warto je sobie wygooglować i zobaczyć jak wspaniale się prezentują.