WiFi 7 z prędkością 40 Gbps

Łączność bezprzewodowa to podstawa sukcesu wielu biznesów. Znasz jakiś biznes, który nie korzysta ze strony internetowe i jest na szczycie rankingu w swojej branży? Strona internetowa, szczególnie ta wyglądająca na profesjonalnie przygotowaną, daje firmie możliwość pozyskania klientów korzystających z internetu. Internet to podstawa sukcesu! Poznaj nowe standardy dla sieci bezprzewodowej.

Komputer Świat wskazuje, że Wi-Fi w wersji 7. będzie miała nazwę 802.11be. Udoskonalenia tej łączności bezprzewodowej to prędkość transmisji danych, która ma wynieść nawet 40 Gbps.

Czego oczekiwać po nowej wersji łączności bezprzewodowej Wi-Fi 7?

Przepustowość ma wynieść 46Gbps. A to oznacza, że przesyłanie danych w czasie rzeczywistym będzie równie blisko 40Gbps. 25 GB zajmie kilka sekund. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie robi niezwykłe wrażenie. Dodaj do tego 16 anten do transmisji oraz odbierania danych i masz niezawodne źródło internetu. 802.11be będzie dla ciebie generować stabilne i szybsze połączenie internetowe. Jego wdrożenie nastąpi za rok w 2023.

WiFi to nadal najbardziej optymalna wersja łącza internetowego. To jak szybko przesyłamy i odbieramy dane z internetu, zależy od możliwości naszego Wi-Fi. Przesyłanie danych w czasie rzeczywistym to prawdziwa wartość stosowanego standardu tej łączności bezprzewodowej.